NÁKUPNÍ KOŠÍK: 0 výrobků

DOPRAVA ZBOŽÍ

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr je možné provést pouze ve skladu a vzorkové prodejně obchodu World in Puzzle, který se nachází v Benešové, ulice Pražská 126 ( jak se k nám dostanete - mapa ). Při osobním odběru lze platit hotově nebo převodem z účtu předem. Platba kartou není možná.

Platba převodem předem - zboží zaplatíte bankovním převodem a pak si jej osobně vyzvednete. Při vyzvednutí zboží budete vyzváni k prokázání totožnosti.

Osobní odběry jsou vždy zdarma

Při odběru zboží prosím, sdělte číslo Vaší objednávky, zrychlíte tak její vyřízení. Vzhledem k tomu, že se jedná o logistické centrum je nutné domluvit datum a přibližný čas odběru telefonicky předem. Děkujeme za pochopení.

PPL

Zboží vám bude doručeno do 24 hodin od naložení zásilky dopravcem. Zásilka bude doručena přímo do vašeho domu či zaměstnání. Aktuální stav balíku můžete sledovat on-line na www.ppl.cz.

Zboží můžete zaplatit bankovním převodem před expedicí nebo dobírkou v momentě převzetí zboží.

Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 150 Kč při platbě dobírkou
Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 120 Kč při platbě převodem

Reklamace mechanického poškození z přepravy: Zákazník je povinen zkontrolovat obal zásilky a převzít ji pouze pokud není nijak poškozena. V opačném případě je nutné sepsat reklamační protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození výrobku v neporušeném obalu je nutné nahlásit do 3 dnů od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel.

Copyright © 2024 ELTSEN a.s. | Obchodní podmínky | Doprava | Reklamace | Vyrobilo studio FUMI