NÁKUPNÍ KOŠÍK: 0 výrobků

PRVNÍ MINIGOLF, KTERÝ SI MŮŽETE ZAHRÁT PŘÍMO U VÁS DOMA

Překážky jsou vyrobené z umělé hmoty, která je odolná proti vlivům počasí a UV záření, což zaručuje, že barvy zůstanou stále zářivé. Vždyť je to tak jednoduché! Stačí jen položit překážky na jakýkoliv alespoň trochu rovný povrch, např. trávník, asfalt, beton, ledové plochy, koberec, parkety, kamennou podlahu…a Váš minigolfový turnaj může začít! Překážky spolu můžete různě kombinovat, sestavovat si nejrůznější dráhy. Fantazii se meze nekladou!

Myminigolf je vyráběn v Německu s pomocí nejmodernějších technologií. První prototypy myminigolfu byly vyrobeny z kartonu. Další pak již ze speciální hmoty, která se používá k vytváření modelů v největších automobilových závodech. Hotové prototypy byly poté nastříkány barvou. Dále se již zkoušely v praxi a nadmíru splnily očekávání. Hraní minigolfu byla opravdu zábava a překážky ještě navíc vypadaly skvěle. Práce pokračovala oscanováním modelů a vytvořením jejich 3D virtuálních kopií použitím speciálních softwarů. Na základě počítačových propočtů a modelování vznikly tuny vážící ocelové stroje k výrobě jednotlivých plastových překážek. Nakonec se z překážek sestavily sety a zabalily do nylonových tašek. První kompletní minigolfový set byl hotov 15. května 2008.

Minigolf je nenáročný sport vhodný pro všechny věkové kategorie. První minigolfové hřiště vymyslel a v roce 1953 si ho nechal patentovat švýcarský zahradní architekt Paul Bongni. Pokud se hráči nepodaří překonat překážku a dostat míček do jamky na první pokus, pokračuje z místa, kde se míček zastavil. Cílem hry je dosažení jamky co nejmenším počtem úderů. Pokud se nepodaří zahrát dráhu na 6 úderů, zapisuje se na této dráze výsledek 7 . Vítězí hráč s nejmenším součtem úderů za celý okruh.

PROČ SI KOUPIT MYMINIGOLF

KDO BY MĚL ZAKOUPENÍ MYMINIGOLF ZVÁŽIT

O MINIGOLFU

Myminigolf je moderní variantou tradičního minigolfu mladého odvětví zábavy a dnes již také sportu. Minigolf se poprvé hrál zřejmě někdy počátkem minulého století jako tréninková variace na patování u tradičního golfu. Zájemce o sportovní minigolf jeho pravidla a historii odkazujeme na stránky Českého minigolfového svazu.

Myminigolf je první minigolfovou variantou hry, která přináší po mnoha letech novou přidanou hodnotu pro zájemce o tuto nenáročnou a zábavnou hru pro všechny generace. Díky své příznivé ceně přichází totiž za zájemci o hru doslova domů - heslo tvůrců hry „Minigolf is coming home“ je tedy více než oprávněné. Za necelých 6 500 Kč získá nový štastný majitel myminigolf základní set - 13 překážek, 2 míčky, praktickou brašnu a golfovou hůl. Odehraje-li potom se hrou pouhých 45 hodin hry, má při cenách půjčovného 150 Kč za hodinu hry tuto sadu „zaplacenu“.

Jsme přesvědčení, že myminigolf přivede k této hře doslova tisíce nových zájemců o hru a že se z minigolfu stane během několika let doslova lidová zábava.

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

Hrát se dá doslova kdekoliv. Je důležité, aby jste si postavili hru tak, aby se podmínky pro jednotlivé hráče během hry výrazně neměnily. Hráči hrají minigolfovou holí o kterou se mohou dokonce i střídat. Většina her se hraje minimálně ve dvojci. Nehrající hráči radí, kybicují a současně někdy škodolibě počítají hrajícímu hráči neúspěšné pokusy.

Počet úderů na zdolání překážky se zaznamenává do výsledkového zápisníku. Na konci hry se po projetí všech překážek body sečtou - kdo projel hřištěm s nejmenším počtem úderů vyhrává. Pakliže hráč nepřekoná překážku, nedostane míček do jamky na první pokus, pokračuje z místa, kde se míček zastavil nebo opět od úplného začátku (což může být někdy taktičtější).

Cílem hry je dostat míček do jamky na co nejmenší počet úderů, obvykle platí, že když hráč nedá překážku ani na 6 úderů, zapíše si do zápisu o hře číslo 7.

Copyright © 2024 ELTSEN a.s. | Obchodní podmínky | Doprava | Reklamace | Vyrobilo studio FUMI